Alkohole

Wybór nigdy nie jest za duży

Bar w Scandale Royal kusi prawie 300 różnymi alkoholami. W ogromie smaków znaleźć można tradycyjne polskie wódki smakowe, egzotyczne i zaskakujące trunki, propozycje z pieprzem, słodkie i łagodne. Wprowadzą one w dobry nastrój, rozgrzeją w mroźny, zimowy wieczór i uprzyjemnią letnie popołudnie.
Wystarczy podzielić się z barmanem swoimi smakowymi upodobaniami, by otrzymać coś, czego już nigdy nie zapomnimy.

 

W karcie alkoholi
znajdziesz m.in.:

 

Grey Goose. Korzenie wódki Grey Goose sięgają rejonu Cognac we Francji. Do produkcji tej wódki wykorzystuje się wyłącznie najlepszy gatunek francuskiej pszenicy oraz artezyjską wodę mineralną z Masywu Centralnego. Pięciostopniowy proces destylacji zapewnia niepowtarzalny smak trunku.

Gin Bombay Sapphire jest produkowany według starej niezmienionej receptury od 1761 roku. To gin wyróżniający się subtelnym procesem. To prawdziwie wyjątkowy gatunek, którego nie mogło u Nas zabraknąć.

Francuski koniak Otard to gwarancja doskonałej jakości. Bogate nuty smakowe, głęboki aromat i sprawdzone receptury wytwarzania alkoholu pozostają od lat niezmienne. W subtelnej nucie najintensywniej wyczuwalny jest kwiecisty bukiet oraz aromaty wanilii, tytoniu i korzeni.