Taste of style

Scandale Royal restaurant

If you fancy fusion cuisine or French delicacy or surprising food compositions this restaurant sounds like you.

Learn more...

For business

If you are looking for a room for a staff party or conference and value prestigious restaurant in great location – choose Scandale Royal.

Learn more...

breakfast buffet

Masz ochotę na pyszne śniadanie? Odwiedź nas, a na pewno
się nie zawiedziesz.
Zasada jest skandalicznie prosta
– płacisz raz i jesz, ile chcesz.

More...

Jeżeli zastanawiasz się, jaka jest najlepsza restauracja w Krakowie to odpowiedź jest bardzo prosta - Scandale Royal. Jest to miejsce stworzone z myślą o tych z Państwa, którzy chcą przebywać w pięknych wnętrzach, pić dobre drinki, a jednocześnie kosztować przepyszne dania. Wszystkie te elementy znajdą Państwo w naszych restauracjach. Dobra restauracja to taka, która proponuje swoim gościom wszystko, czego potrzebują. Nasz lokal jest kwintesencją wszystkich pragnień Klientów. Stwarzamy specjalnie dla nich niezwykłą atmosferę. Nasz lokal świetnie nadaje się zarówno na spotkania biznesowe, jak i towarzyskie. Jest idealnym miejscem na pierwszą randkę. Nasza romantyczna restauracja Kraków buduje niezwykły klimat, który podoba się zarówno paniom, jak i panom. Mogą w naszych wnętrzach odbyć poważne rozmowy, pożartować i pośmiać się. Elegancki wystrój wnętrza dodaje każdej rozmowie odpowiedni charakter. Nasza restauracja kraków rynek dysponuje wspaniałą kuchnią prowadzoną przez jednego z najlepszych kucharzy. Goście mogą liczyć na pyszne potrawy z różnych zakątków świata. Nasza restauracja kraków stare miasto jest odpowiedzią na najwyższe wymagania klientów.

Dobra restauracja kraków, najlepsza restauracja w krakowie, najlepsze restauracje, restauracja, restauracja rynek, restauracja rynek główny, restauracja stare miasto, restauracja rynek, restauracja w krakowie, restauracje, restauracje centrum, restauracje rynek, restauracje rynek, restauracje w krakowie, romantyczna restauracja, romantyczne restauracje Kraków.